تبلیغات


اقدامات ويژه نوروز 97 ايرانسل

توسعه شبکه ايرانسل در ايام نوروز 97


ايرانسل در بخش شبکه خود با افزايش 474 لينک ارتباطي و نصب و راه اندازي سايت‌هاي سيار در مناطق پررفت و آمد، ايجاد مسير پشتيبان براي لينک‌هاي پرترافيک، توسعه نودهاي شبکه، برقراري رومينگ ملي با شبکه‌ موبايل روستايي در چهار استان کرمان، خراسان جنوبي، يزد و خوزستان تمهيدات لازم براي مشترکان خود را در نظر گرفته است.


همچنين ايرانسل با پيش‌بيني طرح اضطراري در وقوع خرابي‌هاي بزرگ، بازبيني و اطمينان از توزيع مناسب قطعات يدکي تجهيزات شبکه اعم از هسته، راديو و انتقال به منظور کاهش زمان رفع خرابي‌هاي احتمالي، پيش‌بيني جابجايي و تغييرات در توزيع منابع شبکه ناشي از تغيير الگوي جمعيتي در ايام نوروز، پيش‌بيني افزايش ترافيک در روزهاي پاياني سال 97 و هنگام تحويل سال نو، پيش‌بيني تغيير الگوي ترافيک در روز طبيعت و پيش‌بيني و ايجاد آمادگي کامل در راستاي جلوگيري از هرگونه تاثير منفي در کيفيت تجربه مشتريان با استفاده از تجربه‌هاي به‌دست آمده و افزايش ظرفيت باتري‌هاي سايت‌ها در نقاط پرجمعيت آماده ارائه خدمات در شرايط ويژه است.


ايرانسل،  از ارائه بسته‌هاي ويژه براي مسافران نوروزي به کشورهاي خارجي و افزايش ظرفيت رومينگ بين المللي نسل چهار به 51 کشور و با 69 اپراتور خبر داده بود .


ارائه خدمات توسط مراکز ويژه نوروزي


ايرانسل در 90 منطقه پر تردد با استقرار کارشناسان خود اقدام به ارائه خدماتي اعم از تبديل سيم‌کارت‌هاي نسل‌ 3 به سيم‌کارت‌هاي نسل 4، ثبت درخواست ترابرد پذيري (MNP) ، ارائه شارژ و ديگر موارد مورد نياز مشترکان به ارائه خدمات خود مي‌پردازد.


ايرانسل با مجهز کردن کشتي‌هاي مسافربري مسير بندرعباس، قشم و کيش به اينترنت پرسرعت اين امکان را براي مشترکان خود فراهم کرده تا در طول مسير سفر دريايي خود امکان برقراري ارتباط از اينترنت پهن باند نسل‌هاي 4 و 4.5 ( 4G و 4.5G) ايرانسل را داشته باشند.


مشترکان ايرانسل در تعطيلات نوروزي مي‌توانند از ساعت 9 صبح تا 13 با مراجعه به دفترهاي مراکز خدمات ايرانسل از خدمات اين دفاتر بهره بگيرند.


پاسخگويي 24ساعته ايرانسل به مشترکان


ايرانسل از طريق بات تلگرامي خود به نشاني irancellbot@ و وب‌سايت ايرانسل به نشاني irancell.ir به صورت آنلاين پاسخ‌گوي مشترکاني است که نياز به توضيحاتي در خصوص خدمات اين اپراتور دارند.


علاوه بر اين، ايرانسلي‌ها مي‌توانند در صورت نياز در تمام طول شبانه روز در 7 روز هفته با شماره 700 از خطوط ايرانسل و يا با شماره گيري 09377000000 از خطوط غير ايرانسلي پاسخ سوالات احتمالي خود و يا راهنمايي‌هاي لازم را دريافت کنند.


مشترکاني که در ايام نوروز از رومينگ بين الملل ايرانسل در کشورها و از اپراتورهاي مختلف استفاده مي‌کنند نيز در صورت نياز مي‌توانند با شماره‌گيري 00989377110000 با مرکز تماس اختصاصي رومينگ ايرانسل در ارتباط باشند.


منبع: پايگاه خبري ايرانسل


براي انتخاب شماره ي مورد علاقه ي خود از بين 10000 شماره ي رند، سيم کارت ايرانسل خود را از رندباز انتخاب کنيد.منبع این نوشته : منبع