تبلیغات


خريد سيم کارت به صورت اينترنتي ، چگونه؟ کجا؟

  خريد اينترنتي سيم کارت به علت پيچيدگي هايي که در مراحل خريد، انتقال سند و دريافت سيم کارت دارد با روش خريد اينترنتي کالاهاي ديگر بسيار متفاوت است.
    مسلما فضاي مجازي و اينترنت همانطور که در باقي حوزه ها به کمک مصرف کنندگان و فروشندگان آمده در حوزه ي خريد و فروش سيم کارت نيز موجبات خريد آسان تر، بازار متنوع تر و دسترسي راحت تر را فراهم کرده است.
    گستردگي اينترنت و دسترسي تمامي فارسي زبانان به يک منبع مشترک، کسب و کارها را از شکل سنتي خارج کرده و راه هاي تازه اي را براي توليدکنندگان، توزيع کنندگان و مصرف کنندگان فراهم کرده است.
در اين مقاله به بررسي روش هاي خريد اينترنتي سيم کارت مي پردازيم.

از کجا؟

    اولين و مهم ترين نکته انتخاب يک وب سايت اينترنتي معتبر براي انتخاب و خريد سيم کارت است. چندين وب سايت معتبر در اين زمينه فعاليت مي کنند که در اين مقاله وب سايت رندباز را به دلايل زير انتخاب کرديم:

چرا رندباز؟

تنها وب سايت خريد و پرداخت آنلاين سيم کارت در کشورنماد اعتماد الکترونيکي و لوگوي رسانه هاي برخط
دارا بودن نماد اعتماد الکترونيکي از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت
دارا بودن لوگوي رسانه هاي بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد
  تاييديه هاي فوق  به اين معني است که هويت و محل فعاليت اين سايت توسط مراجع فوق بررسي و تاييد شده است، لذا وجود اين دو نماد را قبل از استفاده از هر سايتي چک کنيد، در پايين تمام صفحات رندباز اين دو لوگو وجود دارد که با کليک بر روي آن ها مي توانيد از صحت آن ها اطمينان حاصل کنيد.
دارا بودن بيش از 50000 سيم کارت متعلق به حدود 400 فروشگاه، امور مشترکين و فروشنده هاي سيم کارت از سراسر کشور
  تنوع بالا از شرايط يک خريد راحت، آسان و مطمئن است.
دارا بودن انواع متنوع جستجو مانند جستجوي پيشرفته ، جستجوي مستقل سيم کارت رند حروفي ، جستجوي مستقل سيم کارت قسطي
  بسته به نوع سيم کارت مد نظر موتورهاي جستجوي رندباز به کمک شما مي آيند و نزديک ترين نتيجه را در سريع ترين زمان نمايش مي دهند.
پشتيباني بر خط ، قبل از هر نوع معامله از هر سايتي با پشتيباني تماس بگيريد تا از پاسخگويي اطمينان حاصل کنيد.
ريسپانسيو هوشمند، سايت رندباز به صورت هوشمند بسته به اندازه صفحه ي نمايشگر شما نمايش داده مي شود، در گوشي، تبلت و کامپيوتر شخصي ، نسخه هاي ويژه ي همان صفحه  ها نمايش داده مي شود.
آموزش حرفه اي و کاربري آسان از ديگر دلايل پيشنهاد رندباز براي خريد سيم کارت است.مراحل خريد اينترنتي سيم کارتابتدا به کمک يکي از انواع جستجوي تعبيه ديده شده سيم کارت مد نظر خود را پيدا کنيد.
جستجوي پيشرفته : جهت جستجو بر مبناهاي پيش شماره، اپراتور، وضعيت، نوع خط، حدود قيمت و حتي نوع رند
جستجوي سيم کارت قسطي : جهت جستجو از بين سيم کارت هاي قسطي
جستجوي سيم کارت رند حروفي: جهت جستجو از بين سيم کارت هاي مرغوب رند حروفي بر اساس حروف به کاربرده شده در شماره ي سيم کارت
  رند حروفي يکي از مرغوبترين انواع رند است که فون واژه يا رند اسمي نيز ناميده مي شود. به سيم کارت هايي اطلاق مي شود که هنگام گرفتن شماره با گوشي يک کلمه ي با معني را تايپ کنيد، به طور مثال: 0912RONDBAZ برابر است با شماره ي 09127663229
همچنين براي انتخاب راحت تر مي توانيد بر اساس گران ترين ، ارزان ترين و بروزرساني نتياج جستجو را مرتب کرده و مشاهده کنيد.


کادر انواع جستجوي سيم کارت در رندباز
پس از انتخاب انتخاب سيم کارت با کليک بر روي خريد به صفحه ي مشخصات سيم کارت هدايت مي شويد که مشخصات فروشنده ي سيم کارت نيز در همين صفحه به شما نمايش داده مي شود.در رندباز دو روش براي خريد سيم کارت وجود دارد:
1- خريد آنلاين سيم کارت
2- خريد مستقيم سيم کارت

1- خريد آنلاين سيم کارت:
سيستم خريد و پرداخت آنلاين تنها براي امور مشترکيني که تمايل به فروش آنلاين دارند فعال است، اگر در صفحه ي مشخصات سيم کارت گزينه ي پرداخت آنلاين را ديديد ابتدا با فروشنده تماس بگيريد(يا پيامک ارسال کنيد) تا از موجود بودن سيم کارت مطمئن شويد سپس با کليک بر روي پرداخت مراحل پرداخت را انجام دهيد و سيم کارت خود را تهيه کنيد.
براي پرداخت آنلاين ابتدا بايستي در رندباز عضو شويد و مدارک شناسايي خود را آپلود کنيد.
خريد آنلاين از رندباز داراي ضمانت بازگشت وجه نيز مي باشد.
2- خريد مستقيم سيم کارت:
با استفاده ازاطلاعات تماس فروشنده درج شده در صفحه ي مشخصات سيم کارت انتخابي با فروشنده تماس بگيريد و پس از کسب اطمينان هاي لازم سيم کارت را بخريد.
پيشنهاد مي شود قبل از خريد با پشتيباني رندباز تماس بگيريد و راهنمايي هاي لازم را بگيريد،
در نهايت با استفاده از راهنماي زير از انتقال سند سيم کارت به نام خود اطمينان حاصل کنيد.

اميدوارم اين مقاله نياز شما براي خريد سيم کارت را فراهم کرده باشد.
جهت مطالعه راهنماي کامل و مشاهده فيلم هاي راهنما به بخش راهنماي وب سايت رندباز مراجعه کنيد.

براي ارتباط با رندباز و ارسال انتقاد و يا پيشنهاد از بخش تماس با ما در وب سايت رندباز استفاده کنيد يا با شماره هاي زير در تماس باشيد:
021-44665511
021-44665522منبع این نوشته : منبع